Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato

  • 55 m²

Gelegen in de Bologna Fiere wijk van Bologna, vrij dicht bij Covo Club Bologna, biedt Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement van 55 m² plaats aan maximaal 5 gasten. Dit appartement is gelegen op afstand van 2 km van Bologna Centrale treinstation en op 5 minuten loopafstand van San Donnino busstation.

Dit appartement omvat 2 slaapkamers. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, hebben Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartementen een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

Dit 1-badkamer appartement is op een rijafstand van 10 minuten van de Neptunusfontein van Bologna en op een rijafstand van 15 minuten van het FICO Eataly World gevestigd. Het herdenkingsmuseum van Ustica van Bologna ligt op afstand van 2 km van deze accommodatie. Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement is op 15 minuten rijden van Bologna luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato
Guesthost - San Donato Fiera Apartment!
Mobiele prijsaanbieding

Guesthost - San Donato Fiera Apartment!

6.2
Aangenaam 33 beoordelingen
501 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
Guesthost - Casa Daimo Bologna Exhibition Area!
Mobiele prijsaanbieding

Guesthost - Casa Daimo Bologna Exhibition Area!

7.7
Goed 34 beoordelingen
782 m van de accommodatie
USD 247 USD 222
per nacht
Urban Nest Artigiano House
Mobiele prijsaanbieding

Urban Nest Artigiano House

7.7
Goed 3 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 268 USD 241
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer037006-AT-04299,IT037006C228XV35VB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement te vinden?
      Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement is in de Bologna Fiere wijk van Bologna gesitueerd, op 3 km van de Le due Torri.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement zijn onder andere het FICO Eataly World, de Le due Torri, de Neptunusfontein van Bologna.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Danilo e Patrizia en Brunello restaurants, gelegen op ongeveer 11 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement?
      Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement?
      Bij Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement vinden gasten een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement?
      Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato appartement heeft een totale oppervlakte van 55 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Futura Home, Bologna Fiera Con Parcheggio Privato

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten